درباره ما

شرکت فولاد حدید یزد در سال 1382 با هدف تولید انواع گلوله های فولادی با تنوع سایزی 25 تا 100 میلیمتر با ظرفیت سالانه پنجاه هزار تن مطابق با استانداردهای به روز موجود جهت آسیای معادن مس، سرب، روی، سنگ آهن، گندله سازی و کارخانجات سیمان تاسیس گردید.

طرح توسعه شرکت فولاد حدید یزد در سال 1398 به منظور افزایش ظرفیت با هدف تولید میلگرد های ساختمانی و صنعتی به بهره برداری رسید.


کیفیت بالای مواد اولیه ، خط تولید اتوماتیک پیشرفته ، دانش عملیات حرارتی منحصر به فرد و سیستم کنترل کیفیت دقیق ، مارا در داشتن محصولاتی در حد استاندارد جهانی مطمئن می دارد.

رضایتمندی مشتریان، همکاران تجاری و منابع انسانی سازمان از بزرگ ترین سرمایه های شرکت فولاد حدید یزد است که با اعتماد، تعاون و همدلی در سالیان متمادی به دست آمده است.


شرکت فولاد حدید یزد به واسطه تجربه و دانش کسب شده در سالیان متمادی، به جایگاه برتری از نظر کیفیت، تعهد و همیاری در ذهن مشتریان رسیده است. این شرکت با ظرفیت بالا و تخصص در صنعت گلوله های فولادی همواره رضایتمندی مشتریان خود را در اولویت قرار داده است.

معادن جهت فرآوری و تبدیل سنگ کانه به کنستانتره هزینه های بالایی متحمل می شوند. از پرمصرف ترین قطعات، گلوله های ضد سایش فولادی میباشد (بالغ بر 70%).

واحد تحقیق و توسعه شرکت فولاد حدید یزد با کمک واحدهای کنترل کیفیت و تولید، نرخ سایش این محصول را با تکیه بر دانش فنی خود به حداقل رسانده اند. این مهم در کاهش بهای تمام شده کنستانتره اثر مستقیم می گذارد و قیمت در بازار هدف را رقابتی مینماید.


محصولات

  1. انواع گلوله های فولادی
  2. میلگرد ساختمانی
  3. نبشی

همگام با صنعت ، همراه با معدن